X
Výběr spotřebičů
Volby cenové relace
Výběr značky
0 položek za 0,- Kč
Certifikát
Naše certifikáty

Personál našeho eshopu je profesionálně vyškolen na prodej vestavných spotřebičů a získal vlastní certifikáty.

Certifikát
AEG: Bez obav až 7500,- Kč zpět!

Kompletní nabídku produktů zařazených do akce najdete zde:

Trouby

Mikrovlnné trouby

Varné desky

Myčky

Lednice

Mrazáky

Vinotéky

Vždy perfektní výsledek. BEZ OBAV.

 

Vážení zákazníci,

kupte si spotřebiče z řady AEG Mastery v době konání akce a získejte peníze zpět!

Akce trvá od 1.10.2019 do 30.11.2019.

Pokud uzavřete kupní smlouvu v našem kuchyňském studiu Stella interier nejpozději do 31.12.2019, akce se můžete zúčastnit v prodlouženém termínu!

Jednotlivé produkty mají jednotlivé výše Cashbacku - 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč!


 

K získání cashbacku bude třeba Vaše registrace produktu na stránce www.aeg.cz/bezobav a to do 14 dnů od zakoupení. V rámci 1 registrace můžete zaregistrovat až 5 produktů.

Výše Cashbacku se zobrazuje při zadávání modelu během registrace, ihned se tak dovíte, jaká bude finální částka za všechny registrované spotřebiče.

Finanční odměna je odesílána do 30 dnů od schválení registrace, ne od zaregistrování. Cashback je z důvodu možnosti vrácení produktu do 14 dnů vyplácen až ke konci této lhůty.

Na stránkách www.aeg.cz/bezobav můžete sledovat stav své registrace, jestli a kdy byla již schválena.

Více informací na www.aeg.cz

Druhy zboží zahrnuté do akce: monoklimatické a kombinované chladničky, vinotéky, mrazničky, indukční desky, trouby a myčky.

Zkombinujte si cashback od výrobce s naší akcí a ušetřete ještě jenou tolik!!! My vám automaticky odečteme námi vybranou finanční odměnu přímo v košíku při objednání výrobku a Cashback od výrobce si po koupi zaregistrujte do 14 dnů na uvedené adrese www.aeg.cz/bezobav!

Prodloužená záruka 5 let na celý produkt

Po dobu konání akce se na níže uvedené modely vztahuje 5letá záruka na celý produkt – záruku je nutné registrovat na zaruky.akce-aeg.cz

Varné desky

Myčky

Chladničky

IKE64471FB

FEE83716PM

SCE81826TS

IKE84471XB

FEE63716PM

SCE81824TS

IKE85471FB

FSK83727P

SCB61824LF

IDK84451IB 

Stručná pravidla:

ZÁKAZNÍK MUSÍ ZAKOUPIT VYBRANÝ MODEL V DOBĚ KONÁNÍ AKCE

NÁKUP MUSÍ BÝT ZAREGISTROVÁN DO 14 DNŮ OD ZAKOUPENÍ, K REGISTRACI POSTAČÍ KOPIE / SCAN PRODEJNÍHO DOKLADU / ÚČTENKY / FAKTURY

ODMĚNA JE ODESÍLÁNA DO 30 DNŮ OD SCHVÁLENÍ REGISTRACE, NE OD ZAREGISTROVÁNÍ (Cashback je z důvodu možnosti vrácení produktu do 14 dnů vyplácen až ke konci této lhůty)

ZÁKAZNÍK NA STRÁNKÁCH www.aeg.cz/bezobav MŮŽE SLEDOVAT STAV SVÉ REGISTRACE (Jestli byla již schválena, kdy byla schválena)

REGISTRAČNÍ STRÁNKA PRO KUCHYŇSKÁ STUDIA - pokud uzavřete kupní smlouvu v našem kuchyňském studiu Stella interier

Každý zákazník musí svůj nákup zaregistrovat do 14 dnů na www.aeg.cz/bezobav

Tato promo akce je určena jak pro zákazníky prodejců elektra, tak kuchyňských studií. Podmínky pro registraci se liší, proto na titulní straně registrační stránky bude rozdělovník a zákazník musí vybrat, u koho produkty zakoupil

Zákazníci kuchyňských studií budou mít 2 možnosti registrace:

a) Koupil jsem spotřebiče, již došlo k realizaci a mám finální FAKTURU (doklad o zaplacení celé zakázky)

b) Koupil jsem spotřebiče, k realizaci zatím nedošlo a mám pouze KUPNÍ SMLOUVU uzavřenou nejpozději 31. 12. (jež mj. obsahuje objednávku spotřebičů z řady AEG Mastery)

Tyto 2 formuláře se od sebe liší.

V případě varianty b) musí zákazník do 31. 3. 2020 zaslat na adresu aeg@lemoni.cz finální fakturu/doklad o zaplacení, na základě které mu bude registrace následně schválena a až po schválení zaslán cashback.

V rámci jedné registrace může zákazník registrovat více produktů najednou, hodnoty cashbacků se budou zákazníkovi sčítat a vyplácet jako 1 částka.

 

Tímto bonusy ale nekončí, získejte také kurz vaření v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

Těšíme se na Váš nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Aktuality
Vážení zákazníci, kupte si vybraný model vestavné trouby, desky nebo jejich setu a získejte až 3000,- Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní. Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.7.2020 do 31.8.2020
01. 07. 2020
více
Kupte si vybraný model volněstojící pračky z řady FRESHCARE+ a získejte gelové kapsle ARIEL na rok praní ZDARMA
15. 05. 2020
více
Vážení zákazníci, po zakoupení jakékoliv vestavné trouby ze sortimentu značky MORA získáte jako dárek 10kg hladké mouky zdarma. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob.
26. 03. 2020
více
Všechny aktuálně probíhající akce a aktuality
více
whirlpool amica aeg bosch electrolux mora beko teka siemens guzzanti cata liebherr
S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací