X
Výběr spotřebičů
Volby cenové relace
Výběr značky
0 položek za 0,- Kč
Certifikát
Naše certifikáty

Personál našeho eshopu je profesionálně vyškolen na prodej vestavných spotřebičů a získal vlastní certifikáty.

Certifikát
Jak vybrat zboží

 

Výběr dle složení vestavného setu

Na home straně e-shopu Vestavné sety - https://www.vestavne-sety.cz/ - si můžete vybrat, jaké spotřebiče by měl váš vestavný set obsahovat (TROUBA + DESKA, TROUBA + DESKA + MYČKA, TROUBA + DESKA + ODSAVAČ atd.). Kliknutím na vybrané složení setu přejdete k dalšímu kroku, kterým je výběr typu varné desky (SETY S PLYNOVOU DESKOU nebo SETY S ELEKTRICKOU, INDUKČNÍ DESKOU). Kliknutím na vybranou možnost se vám zobrazí kompletní nabídka odpovídající vašemu výběru.

 

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky, můžete využít možnost sestavit si svůj vlastní vestavný set. Vstup do sekce vlastních setů najdete na home straně e-shopu ve spodní části nabídky standardních setů a na všech dalších stránkách eshopu v prostoru pod košíkem. Po vstoupení do sekce zaklikněte o jaké parametry setu máte zájem (cena, druhy spotřebičů v setu, výrobce atd.), uveďte svoji emailovou adresu a poptávku odešlete. Následně vás budou kontaktovat pracovníci klientského centra, kteří vám doporučí kombinaci spotřebičů, která bude nejlépe vyhovoyat vašim požadavkům.

 

 

Výběr dle parametrů setu

Velmi komfortní funkce, kterou můžete využít po tom, co jste si zvolili složení a typ vestavného setu – viz výše. Po výběru se vám ve středním sloupci e-shopu v jeho horní části zobrazí pole s možností filtrace zboží. Zde si můžete zvolit nejen značku (výrobce) vestavného setu, ale i parametry jednotlivých produktů, které by měl vás vestavný set obsahovat, například šířku myčky, druh trouby, druh a šířku odsavače a tak podobně. S pomocí parametrického vyhledávání naleznete rychle a jednoduše vestavný set, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Rozměry desek a odsavačů se moho u setových kombinacích lišit, VĚNUJTE JIM MIMOŘÁDNOU POZORNOST!

V případě potřeby se obraťte na ZÁKAZNICKÝ SERVIS Vestavných setů, kde vám profesionálně vyškolení pracovníci ochotně s výběrem pomohou.

Aktuality
Liebherr
Vážení zákazníci, máme pro Vás lahůdku v podobě spotřebičů Liebherr- nejžádanější chlazení v neotřelém designu a výborné kvalitě za velmi příznivé ceny. K tomu od nás dostanete prodlouženou záruku na celý spotřebič ZDARMA. Vyberte si nové výrobky v našem e-shopu. Váš tým Vestavné sety.
16. 01. 2020
více
Vážení zákazníci, kupte si modely sušiček FreshCare+ a Supreme Care, nebo sety pračky se sušičkou obou modelových řad a získejte až 3000,- Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní. Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.10.2019 a je prodloužena do 31.12.2019!
31. 12. 2019
více
Využijte jedinečné nabídky při koupi nových spotřebičů značky Whirlpool a prodlužte si plnou standardní dobu záruky. Plná záruka 5 let na vybrané modely nyní zcela ZDARMA.
29. 10. 2019
více
Všechny aktuálně probíhající akce a aktuality
více
whirlpool amica aeg bosch electrolux mora beko teka siemens guzzanti cata liebherr
S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací