X
Výběr spotřebičů
Volby cenové relace
Výběr značky
0 položek za 0,- Kč
Certifikát
Naše certifikáty

Personál našeho eshopu je profesionálně vyškolen na prodej vestavných spotřebičů a získal vlastní certifikáty.

Certifikát
Jak vybrat zboží

 

Výběr dle složení vestavného setu

Na home straně e-shopu Vestavné sety - http://www.vestavne-sety.cz/ - si můžete vybrat, jaké spotřebiče by měl váš vestavný set obsahovat (TROUBA + DESKA, TROUBA + DESKA + MYČKA, TROUBA + DESKA + ODSAVAČ atd.). Kliknutím na vybrané složení setu přejdete k dalšímu kroku, kterým je výběr typu varné desky (SETY S PLYNOVOU DESKOU nebo SETY S ELEKTRICKOU, INDUKČNÍ DESKOU). Kliknutím na vybranou možnost se vám zobrazí kompletní nabídka odpovídající vašemu výběru.

 

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky, můžete využít možnost sestavit si svůj vlastní vestavný set. Vstup do sekce vlastních setů najdete na home straně e-shopu ve spodní části nabídky standardních setů a na všech dalších stránkách eshopu v prostoru pod košíkem. Po vstoupení do sekce zaklikněte o jaké parametry setu máte zájem (cena, druhy spotřebičů v setu, výrobce atd.), uveďte svoji emailovou adresu a poptávku odešlete. Následně vás budou kontaktovat pracovníci klientského centra, kteří vám doporučí kombinaci spotřebičů, která bude nejlépe vyhovoyat vašim požadavkům.

 

 

Výběr dle parametrů setu

Velmi komfortní funkce, kterou můžete využít po tom, co jste si zvolili složení a typ vestavného setu – viz výše. Po výběru se vám ve středním sloupci e-shopu v jeho horní části zobrazí pole s možností filtrace zboží. Zde si můžete zvolit nejen značku (výrobce) vestavného setu, ale i parametry jednotlivých produktů, které by měl vás vestavný set obsahovat, například šířku myčky, druh trouby, druh a šířku odsavač a tak podobně. S pomocí parametrického vyhledávání naleznete rychle a jednoduše vestavný set, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

V případě potřeby se obraťte na ZÁKAZNICKÝ SERVIS Vestavných setů, kde vám profesionálně vyškolení pracovníci ochotně s výběrem pomohou.

Aktuality
S našimi e-shopy Vestavne-spotrebice.cz, Vestavne-sety.cz a Varecky.cz se ucházíme o prestižní titul Shop roku 2017. Budeme rádi, když nám - pochopitelně v případě, že jste s našimi službami spokojeni - dáte svůj hlas ZDE :-).
08. 02. 2018
více
Vážení zákazníci, připravili jsme si pro Vás novou akční nabídku moderních spotřebičů Beko - dárek v podobě tyčového mixéru HBS6702W nebo multifunkčního mixéru HBG5100W. Akce je platná do odvolání nebo do vyprodání zásob. Váš tým Vestavných setů.
31. 01. 2018
více
Příjemné prožití svátků vánočních, hodně zdraví a mnoho osobních a pracovních úspěchů v novém roce 2018 Vám přeje celý tým Vestavných setů.
21. 12. 2017
více
Vážení zákazníci, nabízíme Vám možnost dokoupení plné pětileté záruky na celý spotřebič značky Beko zakoupený u nás. Cena záruky je 1800,- Kč včetně DPH.
04. 12. 2017
více
whirlpool amica aeg bosch electrolux mora beko teka siemens guzzanti cata