X
Výběr spotřebičů
Volby cenové relace
Výběr značky
0 položek za 0,- Kč
Certifikát
Naše certifikáty

Personál našeho eshopu je profesionálně vyškolen na prodej vestavných spotřebičů a získal vlastní certifikáty.

Certifikát
Jak vybrat zboží

 

Výběr dle složení vestavného setu

Na home straně e-shopu Vestavné sety - http://www.vestavne-sety.cz/ - si můžete vybrat, jaké spotřebiče by měl váš vestavný set obsahovat (TROUBA + DESKA, TROUBA + DESKA + MYČKA, TROUBA + DESKA + ODSAVAČ atd.). Kliknutím na vybrané složení setu přejdete k dalšímu kroku, kterým je výběr typu varné desky (SETY S PLYNOVOU DESKOU nebo SETY S ELEKTRICKOU, INDUKČNÍ DESKOU). Kliknutím na vybranou možnost se vám zobrazí kompletní nabídka odpovídající vašemu výběru.

 

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky, můžete využít možnost sestavit si svůj vlastní vestavný set. Vstup do sekce vlastních setů najdete na home straně e-shopu ve spodní části nabídky standardních setů a na všech dalších stránkách eshopu v prostoru pod košíkem. Po vstoupení do sekce zaklikněte o jaké parametry setu máte zájem (cena, druhy spotřebičů v setu, výrobce atd.), uveďte svoji emailovou adresu a poptávku odešlete. Následně vás budou kontaktovat pracovníci klientského centra, kteří vám doporučí kombinaci spotřebičů, která bude nejlépe vyhovoyat vašim požadavkům.

 

 

Výběr dle parametrů setu

Velmi komfortní funkce, kterou můžete využít po tom, co jste si zvolili složení a typ vestavného setu – viz výše. Po výběru se vám ve středním sloupci e-shopu v jeho horní části zobrazí pole s možností filtrace zboží. Zde si můžete zvolit nejen značku (výrobce) vestavného setu, ale i parametry jednotlivých produktů, které by měl vás vestavný set obsahovat, například šířku myčky, druh trouby, druh a šířku odsavač a tak podobně. S pomocí parametrického vyhledávání naleznete rychle a jednoduše vestavný set, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

V případě potřeby se obraťte na ZÁKAZNICKÝ SERVIS Vestavných setů, kde vám profesionálně vyškolení pracovníci ochotně s výběrem pomohou.

Aktuality
AEG Mastery Range: Kupte si parní troubu z řady AEG Mastery range a získejte zdarma: kurz vaření, nádobí, kuchařku. Do akce budou zařazeny nákupy akčních setů realizované od 13. 11. 2017 do odvolání.
19. 11. 2017
více
Kupte si myčku Electrolux s technologií AirDry a získejte pro své nádobí výjimečnou péči díky jedinečným technologiím a exkluzivnímu balíčku 3 Finish produktů ZDARMA. K myčkám s funkcí ComfortLift® získáte navíc slevový kupón na nákup příslušenství Electrolux v hodnotě 1 500 Kč. Akce se vztahuje na vybrané modely a platí od 15. 11. do 31. 12. 2017.
08. 11. 2017
více
Vážení zákazníci, užijte si nákup na Vařečky.cz a získejte 500,-Kč zpět! Platnost akce je od 2.11.2017 do odvolání.
02. 11. 2017
více
Mora - Benefit servis 5 let Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších ‑ měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s r.o. Mora Benefit servis – záruka 5 let se vztahuje na vestavné chladničky, vestavné trouby, varné indukční a sklokeramické desky řady Premium.
11. 09. 2017
více
whirlpool amica aeg bosch electrolux mora beko teka siemens guzzanti cata